Startovní listina 2016


St. č.Jméno a příjmeníKategorieTým/přezdívka/městoTrasaStatus
8Stanislav KováčekPupciMK SEITL Ostrava20 km
4Martin JanPupciB120 km
1Jan MrázPupciOstrava20 km
10Tomáš ŠipulaPupciLuna Banska Bystrica20 km
11Soňa BalzamováRobyLuna Banská Bystrica5 km
6Irena ČaniRobySDH Petřvald20 km
17Jan KusznírSynciOstrava20 km
34Milan ZábranskýPupciKopřivnice20 km
9Lubomír ŽidlíkPupciFrenštát pod Radhoštěm20 km
2Filip PopVšeciLKVE5 km
3Ondřej PopVšeciLKVE5 km
7Dobromila BěčákováRoby🙂10 km
5Pavlína KlímováRoby🙂10 km
50Marek LukavskýPupciChoryně10 km
25Vladimír SlovákGentlemaniEPO Machinery20 km
18Jan HlisnikovskýSynciNošovice20 km
13Milan VáhalaPupcižádný tým5 km
19Ondřej HlisnikovskýSynciNošovice20 km
52Martin TurekPupciFrenštát Runners20 km
20Jitka HavlíkováRobyHAVS5 km
21Jakub HavlíkVšeciHAVS5 km
22Prokop HavlíkVšeciHAVS5 km
23Prokop HavlíkPupciHAVS5 km
24Adéla HavlíkováVšeciHAVS5 km
43Ivona PyškováRobyJentakproradost/Frýdek10 km
14Miloš MikundaGentlemaniRožnov pod Radhoštěm20 km
15Kateřina PorubováDámyBŽB -Horská Střela10 km
42Vendula SillikováRobyWendy5 km
29Vojtěch ZemánekSynciVinotéka u Karla Frenštát p. R10 km
12Lucie PopováVšeciAKEZ Kopřivnice5 km
26Eva JurečkováRobyLH Lezbíci5 km
16Pavla ŠmahlíkováRobyLH Lezbíci5 km
28Jaroslav BesedaGentlemaniKudrnáč10 km
70Petr VitochPupciNový Jičín10 km
40Lucie HoudováRobyOstrava20 km
35Jakub BenešSynciLaši v Kaši20 km
31Iva BenčákováRobyNový Jičín5 km
32Vanda BenčákováVšeciNový Jičín5 km
33Linda BenčákováVšeciNový Jičín5 km
27Michal JurčPupciMickel20 km
59Miroslav CedivodaPupciAlbrechtice20 km
60Radek RaškaPupciAK Emila Zátopka Kopřivnice20 km
41Radmila MichalováRobyMatrix team20 km
30Renáta TománkováRobyMořkov5 km
36Petr BenešGentlemaniFrýdek-Místek20 km
38Ales CesarPupciVratimov10 km
37Tereza NiedzwiedzováŽabyRybí5 km
39Kamil FirekPupciPaskov20 km
49Annemarie SmetanováVšeciLK Veřovice5 km
44Martin BřezinaSynciSDH Metylovice10 km
45Naděžda Janová SillikováDámyNasida5 km
46Anna NovákováVšeciLKV Veřovice5 km
47Jakub NovákVšeciLKV Veřovice5 km
48Eva NovákováRobyLKV Veřovice5 km
51Jan KandalíkPupciOstrava20 km
53Kamila JanováŽabykamčatka5 km
54Patrik ChýlekPupciTOBI Sport Frenštát p.R.20 km
55Adam BabjakPupciFrýdek-Místek20 km
56Barbora Babjaková RobyTrenčín5 km
58Markéta KotišováRobyMaki10 km
57Zbyněk ŠkucaSynciFrenštát pod Radhoštěm10 km
67Tereza KarkoškováŽabyŠvédská Gazela20 km
68Daniel HowardSynciHřebec20 km
69Monika KamasováRobyRozběháme Nový Jičín!10 km
64Jiří BORTELGentlemaniSK Salith-Sumtex10 km
62Zdeněk KašparPupciJanys Extreme Racing10 km
63Jana KašparováRobyJanys Extreme Racing5 km
61Radim SchoepPupciNovy Jicin10 km
66Milouš HoněkGentlemaniLysůvky20 km
65Adam HoněkVšeciAtletika TJ Slezan Frýdek Místek5 km
76Tomáš DrgaPupciSlavičín20 km
71Nikola MarkováŽabyTOBI Sport Frenštát p.R.20 km
75Michaela MatochováRobyMiLee Team10 km
77Leoš ChromíkPupciMiLee Team10 km
98Tomáš BordovskýSynciFren20 km
72Pavel BílekPupciRožnov pod Radhoštěm20 km
73Lucie JančařikováRobyNový Jičín10 km
74Jiří HorákPupciNový Jičín20 km
87Martin VysockýSynciSK Černé plíce20 km
116Hana HoloubkováŽabyBeskydští Nomádi20 km
80Tomáš RepkaSynciBrno10 km
78Iva SzkanderováRobyBrno5 km
79Iveta KowolováŽabyIvet10 km
102Petra KocourkováRobyZděchov10 km
82Martina Szwanczarová ŽabyMaja10 km
81Tomáš MaliňákPupciRožnov, James5 km
88Prokop DrozdVšeciBordovice5 km
84Jiří BoudaPupciŠenov u Nového Jičína20 km
85Tereza BoudováVšeciŠenov u Nového Jičína5 km
86Tomáš BoudaSynciŠenov u Nového Jičína5 km
91Pavel TománekGentlemaniLKVE Veřovice10 km
83Roman ČtvrtečkaPupciNový Jičín5 km
195Tomáš SvobodaPupciVšechovice20 km
92Vladimíra HoráčkováRobyOstrava20 km
89Veronika KristkováRobyFyzio Beskyd20 km
90Kateřina BabincováVšeciFrenštát pod Radhoštěm5 km
93Vojtěch ŠpičákVšeciFrenštát pod Radhoštem Atletika5 km
96Matěj MacíčekVšeciLK Veřovice5 km
95Michal MacíčekVšeciLK Veřovice5 km
94Martin MacíčekPupciŽivoříce u Nového Jičína20 km
97David PavlasPupciHavířoff20 km
111Vítězslav KrnáčPupciLhotka10 km
100Adam ViktorinSynciSlabý Odvar20 km
99Svatava PřívětiváDámyBranky10 km
101Stanislav BaletkaPupciFunny team20 km
103Marcela PargačováDámyVeřovice20 km
110Natálie MarynčákováŽabyAK ŠNEK10 km
105Miroslav VrobelGentlemaniVroblici20 km
109Dagmar VavříkováDámySK Starojická Lhota5 km
113Markéta SolanskáRobyRUNGO/Ostrava20 km
117Tomáš BajerSynciNový Jičín5 km
142Kristina ČabanováRobyMK Seitl Ostrava5 km
106Magda StaniekováRobyOstrava5 km
107Lucie PasekováŽabyStudio BOSKY5 km
108Iva DulavováŽabyFrýdlant5 km
104Michal StolářSynciCandies20 km
121Jaroslava JurčováŽabyCandies20 km
112Tereza ObornáŽabyPanda/Nový Jičín10 km
115Tomáš ValentíkSynciPanda10 km
114Aleš GrymSynciSk Oceláci Ostrava5 km
130Michal PelíšekPupciMattoniFreeRun-Zlín20 km
135Lucie AdámkováRobyLucajda5 km
120Filip PopelářVšeciFrenštát p.R.5 km
119Zdeněk PopelářPupciFrenštát p.R.5 km
123Zuzana MartínkováRobyOstravaci5 km
124Maxim MartínekVšeciOstravaci5 km
131Jaroslav NavrátilGentlemaniMushing team Ostrava10 km
125Václav Fojtík SynciVeřovice10 km
126Tereza VeselkováŽabyVeřovice10 km
122Martin ŘezáčPupciMushing Team Ostrava 20 km
127Michal ČERNOCHVšeciLK Veřovice5 km
118Igor KocurekPupciŠtramberk10 km
129Petr ŠkrabánekGentlemaniMK Seitl Ostrava20 km
128ROMAN KOCÚRPupciBK SAK KARVINÁ20 km
139Marek NguyenSynciFrenštát10 km
197Michal ČeladníkPupciAdidas outdoor Team10 km
196Markéta KonečnáRobyRadhoštSky Trail20 km
193Vojtěch KonečnýVšeciRadhoštSky Trail5 km
146Petr OžanaGentlemaniHorní Bludovice20 km
141Jiří SkarkaGentlemaniHorní Bludovice20 km
134Barbora PetřekováVšeciTJ Gumárny Zubří5 km
133Libor PetřekPupciTJ Gumárny Zubří10 km
132Richard MarešPupciŠtramberk20 km
166Ondřej ŠimkoSynciSlabý odvar20 km
147Monika TkáčováRobyFrenštát p.R.10 km
137David MičkaPupciVeřovice5 km
138Radka VideckáRobyVeřovice5 km
136Robin MičkaVšeciVeřovice5 km
143Bedřich VynikalGentlemaniAVA20 km
160Petr GromusGentlemaniVivat Sport20 km
159Alexandra GromusováDámyVsacan Tour Vsetín20 km
144Pavel SlívaPupciKopřivnice10 km
151Paul AngusPupciOstrava20 km
149Adam BlatoňVšeciPetrovice u Karviné5 km
148Kateřina BlatoňováŽabyPetrovice u Karviné5 km
155Tomáš FidraPupciveterina-nj.cz5 km
156Michaela FidrováVšeciveterina-nj.cz5 km
157Vojtěch FidraVšeciveterina-nj.cz5 km
163Marta JuríčkováŽabyVinotéka u Karla, Frenštát p.R.20 km
158Malcolm CollenGentlemaniTeam GB!!! Ostrava20 km
170Kamil JurekSynciFrenštát p.R.20 km
140Adéla UlmanováŽabyMushing team Ostrava10 km
145Martin SlívaVšeciKopřivnice5 km
191Iva PachtováRobyMK Seitl Ostrava20 km
161Petr JorníčekGentlemaniMK Seitl Ostrava20 km
172Ivana ŠlachtováRobyStudénka20 km
165Jan KvášSynciFrýdlant nad Ostravicí5 km
152Šárka JadvidžákováRobyOndego kennel5 km
168Monika BeránkováRobyRun2befit5 km
150Tomáš KotekPupciTOKALUTO20 km
169Jakub BeránekPupciFrýdek-Místek20 km
153Zdeněk MařákSynciSK Černé plíce 10 km
162Jakub PavliskaSynciBBFM (bezvabehfrydekmistek)20 km
154Dagmar MokrošováDámyFryčovice5 km
182Aleš SeifertPupciRAYNET 20 km
181Iva BenedíkováDámyVsetín20 km
188Petr HříbekPupciSK Hřibojedy20 km
171David SkotakPupciPalkovice20 km
189Martina SvákováRobyFrydek-Mistek5 km
190Martin SvákPupciFrydek-Mistek5 km
164Milan SochorPupciAK Emila Zátopka Kopřivnice20 km
177Ondřej MatušPupciLK Veřovice10 km
184Lukáš PyškoPupciVeřovice5 km
174Mira MarkPupciVeřovice5 km
192Martina PopováRobyLesoběh10 km
178Marie ZelenáRobyUherský Brod20 km
173Pavel KlossGentlemaniPetřvald 120 km
179Aleš ŠvondrkPupciŠtramberk20 km
167David FlašaSynciVinotéka u Karla10 km
175Petr KalinaPupciTobi Sport team Frenštát10 km
180Antonín FriedelPupciPříbor20 km
183Petr SmatanaPupciAK Olomouc20 km
176Kristina FryzováŽabyMushing team Ostrava10 km
187David BaletkaVšeciFunny team5 km
185Lukáš SmyčkaPupciMedlov20 km
186Alžběta DirnerováRobyAVA tým20 km
194Pavel ŘíhaPupciFrýdlant nad Ostravicí 20 km
St. č.Jméno a příjmeníKategorieTým/přezdívka/městoTrasaStatus

Share Button