Startovní listina 2017


St. č.Jméno a příjmeníKategorieTým/přezdívka/městoTrasaStatus
5Zuzana HomolkováRobyAlbrechtice10 km
1Ondřej PopVšeciBiatlon Rožnov pod Radhoštěm5 km
4Jaroslav HomolkaPupciAlbrechtice5 km
6Zuzana HomolkováVšeciAlbrechtice5 km
2Filip PopVšeciBiatlon Rožnov pod Radhoštěm5 km
8Martina SvákováRobyFrydek-Mistek5 km
10Irena SlobodováDámyVESNICKA BUCHTA20 km
12Jozef HrubčoPupciRpR10 km
9Tomáš HrčekPupciLaird20 km
13Martin SvákPupciFrydek-Mistek5 km
16Lukáš WawrzyczekSynciFrenštát p.R.20 km
7Petr DaněkPupciDolní Bečva5 km
37Věra KačmaříkováRobyOpava10 km
3Šárka Fany ParůžkováRobyBáječné ženy v běhu10 km
20Pavel TovaryšPupciNový Jičín10 km
35Zdeněk PopelářPupciBeskydští lenoši 5 km
34Filip PopelářVšeciTJ Slezan FM 5 km
24Lucie PopováŽabyAKEZ Kopřivnice5 km
33Zdeněk IndrákSynciStraník5 km
11Tomáš KrchňákPupciOstrava-Poruba20 km
15Tomáš BordovskýPupciFrenštát p.R.20 km
21Jiří BoudaPupciHYBAJ Team Nový Jičín20 km
41Pavel BordovskýPupciTrojanovice10 km
38Honza MrázPupciOstrava20 km
14Milan VáhalaPupcižádný5 km
17Vanda BenčákováVšeciNový Jičín5 km
18Linda BenčákováVšeciNový Jičín5 km
19Iva BenčákováRobyNový Jičín5 km
22Libor PetřekPupciTJ Gumárny Zubří20 km
23Barbora PetřekováŽabyTJ Gumárny Zubří5 km
27Martin JanPupciB210 km
25Jiří SillikVšeciTichá5 km
28Kryštof JanVšeciFrenštát p.R.5 km
26Naděžda Janová SillikováDámyB25 km
29Martina BarošováRobyŽaky /Rožnov pod Radhoštěm/10 km
36Pavel BílekPupciRožnov pod Radhoštěm20 km
30Jan ŠpičákPupciFrenštát p.R.5 km
31Vojta ŠpičákVšeciFrenštát p.R.5 km
42Jan HlisnikovskýPupciNošovice 20 km
32Ondřej HlisnikovskýSynciSK TH&TF / Frýdek-Místek / Šnečice20 km
40Adéla PopováVšeciAKEZ Kopřivnice5 km
39Renáta TománkováRobyMořkov5 km
44Tomáš RepkaSynciVelešovice10 km
43Sylvie SýkorováRobyOstrava10 km
45Ivan BarabášPupciPalkovice20 km
46Eliška ObornáŽabyNový Jičín5 km
47Hana ObornáDámyNový Jičín5 km
48Adam BabjakPupciTrenčín10 km
49Barbora BabjakováRobyTrenčín5 km
55Dalibor LžičařPupciTrojanovice10 km
51Tereza ObornáŽabyPanda/Nový Jičín10 km
53Tomáš ValentíkPupciPanda10 km
50Dagmar MokrošováDámyFryčovice5 km
56Pavla ŠmahlíkováRobyRůžové coury v běhu5 km
52Natalie MaryncakovaŽabyAK Snek10 km
54Eva JurečkováRobyRůžové coury v běhu5 km
57Lukáš SmyčkaPupciMedlov20 km
59Jan SikoraPupciSikáči5 km
58David SikoraVšeciSikáči5 km
60Václav ZemanPupciNeni/Brno/Major20 km
64Anna NovákováVšeciTJ Sokol Životice u NJ5 km
65Jakub NovákVšeciTJ Sokol Životice u NJ5 km
66Eva NovákováRobyTJ Sokol Životice u NJ5 km
67Libor NovákPupciTJ Sokol Životice u NJ5 km
61Renáta ŠimůnkováRobySokol Hrabůvka10 km
62Monika BeránkováRobyRun2befit5 km
63Branko TůmaPupciVeřovice20 km
69Martin ŘezáčPupciMushing Team Ostrava10 km
68Jana ZetíkováRobyOtrokovice10 km
228Matouš PavelkaVšeciBiatlon Rožnov pod Radhoštěm5 km
70Pavel BebekPupciŠantánek20 km
71Lucie AdámkováRobyOstrava5 km
72Radan Šafranek PupciVenateam20 km
74Dana MočarníkováRobyPodlesí5 km
76Jana HrbáčkováRobyBranky5 km
77Petr JorníčekGentlemaniMK Seitl Ostrava20 km
75jakub benešSynciHK Laši v Kaši20 km
79Lucie UngrováRobyFrýdek-Místek5 km
78Radka ŽůrkováRobykomarovjaci.com10 km
85Iva PachtováRobysvištík20 km
80Vít KrulikovskýPupciMalenovice20 km
97David BaletkaVšeciFunny team5 km
96Stanislav BaletkaPupciFunny team20 km
83Richard MarešPupciPískovna20 km
81Eva MarešováRobyPískovna5 km
84Václav MarešVšeciPískovna5 km
82Josef MarešVšeciPískovna5 km
91Hana PaskováŽabyRH Piving5 km
89Radovan PasekPupciRH Piving20 km
92Ludmila PaskováRobyRH Piving10 km
87Dušan OlajošPupciKPNP Rybí10 km
86Jan TláskalPupciPřerov20 km
94Kristina ČabanováRobySK Oceláci Ostrava20 km
106Vojtěch GawlasSynciSvetBehu.cz10 km
90Josef PasekVšeciRH Piving5 km
93Ondřej HolmanSynciHolmi20 km
88Filip BurdaSynciJSDH Kateřinky10 km
101Marta NěmcováRobyNový Jičín5 km
100Tomáš PetřkovskýPupciNever Alone20 km
95Pavel VičanSynciRožnov pod Radhoštěm20 km
104Michal MartínekPupciMart\'ánci/ostrava/miky5 km
105Zuzana MartínkováRobyMart\'ánci/ostrava/zuzi5 km
103Maxim MartínekVšeciMart\'ánci/ostrava/maxík5 km
99Jan KandalíkPupciOstrava20 km
98Tomáš VorlickýPupciBílovec20 km
111Dalibor JežíšekGentlemaniPetřvald5 km
107David SkotakPupciPalkovice10 km
115Václav RylkoPupci1.běžeckýJablunkov20 km
118Lucie RylkováRobyJablunkov10 km
116Jakub MičíkSynciCTO/Brušperk/Paneko20 km
108Daniel DelinaPupci1. Běžecký Jablunkov20 km
102Martina KubesováRobykomarovjaci.co5 km
109Viktor KopelPupciGroot Team5 km
110Radek WeissbrodPupciGroot Team5 km
112Denisa Kudrová Brancová RobyDenuf5 km
113Jan Kudra VšeciHanys5 km
149Jaroslav BesedaGentlemanikudrnáč10 km
114Natálie StieberováŽabyKunovice20 km
211Petr SiročákPupciTři křížky CF20 km
117Pavel KřížekPupciStarý Jičín10 km
124Zdeněk KubiczekPupciSplašení goroli20 km
133Ondřej ŠimkoSynciSlabý Odvar20 km
120Kateřina TurčekováRobyOstrava5 km
121Petr VaněkSynciBruntál20 km
119Magda StaniekováRobyOstrava5 km
123Martin TurekPupciHasici Frenstat20 km
136Lukáš PfneislPupciKopr-Sever10 km
122Radek RaškaPupciAKEZ Kopřivnice20 km
130Miroslav PšenicaPupciRožnov20 km
125Iveta KaločováRobyFrýdek-Místek20 km
144KATEŘINA HOLLÁ LindnerováRobyTeam LightBIKE20 km
152Ivana LušňákováRobyNový Jičín20 km
132Adam PavlorekPupciSK Oceláci Ostrava20 km
146Jana KasanováRobyZáblatí10 km
147Marián JauernikPupciNovogear10 km
126Libor RadiňákPupciBohumín10 km
142Tereza SylvestrováŽabySlabý Odvar10 km
129Lubomír ŽidlíkPupciFrenštát p. R.20 km
127Ondřej MüllerPupci#hostynky20 km
140Martina Klimasová RobyRUN2BE FIT20 km
145Martin LičkaPupciOstrava20 km
128Hynek TymrákPupciNový Jičín10 km
138Karel HavlíkGentlemaniPlaniska10 km
150Hana BednářováRobyBednařky5 km
154Martina BednářováRobyBednařky5 km
131Ivana ŠlachtováRobyStudénka20 km
151Martin GerykPupciVeřovice5 km
134Lucie PasekováRobyFrýdlant5 km
135Iva DulavováRobyFrýdlant 5 km
160Jaroslav NavrátilGentlemaniMushing team Ostrava10 km
137Monika Kubíčková ŽabyAlbrechtice5 km
141Petr WagnerPupciMT Klimkovice10 km
205Petra SeidlerováŽabySK Černé Plíce20 km
165Petra PustějovskáRobyLichnov20 km
143Kamila JanováŽabyFrenštát p.R.5 km
184Romana DvorskaRobyNový Jičín5 km
156Jindřich MartinecGentlemaniRadostice10 km
139Miroslav MarekPupciVeřovice10 km
162Vladimír SlovákGentlemaniEPO Machinery10 km
158Stanislav NajvertPupciSalomon/Suunto20 km
148Katka PorubováDámyHorská střela 20 km
166Jakub HavlíkVšeciHAVS5 km
167Prokop HavlíkVšeciHAVS5 km
170Jitka HavlíkováRobyHAVS5 km
168Adéla HavlíkováVšeciHAVS5 km
169Prokop HavlíkPupciHAVS5 km
185Jan DvorskyPupciNovy Jicin5 km
153Petr PustějovskýPupciLichnov20 km
161Pavel RýdlGentlemaniStudénka20 km
164Tereza VeselkováŽabyUnder Armour Race Team5 km
163Václav FojtíkSynciUnder Armour Race Team5 km
172Aneta NovakovaRobyBK Ludgerovice20 km
155Vojtěch BabinecPupciFrenštát pod Radhoštěm20 km
157Petra SchwarzováRobyVZS Ostrava20 km
193David MičkaPupciVeřovice5 km
192Robin MičkaVšeciVeřovice5 km
194Radka VideckáRobyVeřovice5 km
177Markéta SolanskáRobyOstrava20 km
196Jiří KendziorPupciDobrá čajovna Frýdek-Místek20 km
171Pavel PernicaGentlemaniGumarny Zubří10 km
159Jana MinaříkováDámyTJ Liga 100 Olomouc20 km
203julius PšenicaGentlemanijule10 km
217Bedřich VynikalGentlemaniAVA20 km
188Martin PopekPupciBK Ludgeřovice20 km
189Pavla UhrováRobyPajda5 km
195VALDEMAR SCHUBERTPupciBK Ludgeřovice10 km
173Tomáš StřalkaSynciTJ Trojanovice Bystré20 km
218Vojtěch VrábelSynciBBFM20 km
178Jakub PavliskaPupciBBFM20 km
181Ludmila ŠokalováDámyPepa tým FRÝDEK20 km
227Katarína KoniarováŽabyKošice 10 km
229Šimon PavelkaVšeciBiatlon Rožnov pod Radhoštěm5 km
204Petr ŠkrabánekGentlemaniMK Seitl Ostrava20 km
198Jiří Skarka GentlemaniHorní Bludovice 20 km
215Michaela MüllerováŽaby#hostynky5 km
174Annemarie SmetanováŽabyLyžařský klub Veřovice5 km
175Marian PitelVšeciLyžařský klub Veřovice5 km
176Jonáš SmetanaSynciLyžařský klub Veřovice10 km
179Veronika SrníčkováŽabyVeřovice20 km
216Michaela StachováŽabySK Černé Plíce20 km
201Filip ČernýPupciSK Černé Plíce20 km
180Martina PopováRobySportovní spolek Lesoběh 10 km
208Martin KolibaPupciSDH Metylovice10 km
187Marek MoškořPupciPepa Team F–M20 km
199Róbert HusánikPupciPEPA Team FM20 km
182Marek ŠtěpánGentlemaniDolní Lhota20 km
206Kristina FryzováRobyMushing team Ostrava10 km
190Jana MynaříkováRobyBacuri10 km
191Stanislav TlachPupciŠumice20 km
186Adéla Ulmanová ŽabyMushing team Ostrava 5 km
219Michal PalackýVšeciNový Jičín5 km
230Michael OravaVšeciNový Jičín5 km
202Jaromír PřibylPupciOstrava-Hrabůvka20 km
197Vladimíra DorňákováRobyvladinka5 km
231Tomáš ŠtverákSynciMontura Czech Team20 km
200Karel AxmannPupciSKI-OB Šternberk20 km
220Hana SochováRobyMushing team Ostrava10 km
207Ondřej MatúšPupciO-strava10 km
214Lukáš BačaPupcilukas20 km
212Matěj BrožSynciMaxcursor10 km
209Matouš PřádaVšeciMakoš / Talentcentrum Nový Jičín5 km
213Vlastimil RaclavskýGentlemaniOlomouc20 km
210Barbora VaňkováRobyO-strava5 km
221Petra ZapletalováRobyMK Prostějov20 km
222Radim ZapletalPupciMK Prostějov20 km
233Miroslava NovákováRobyMirka5 km
223Veronika KřístkováRobyFyzio Beskyd20 km
225Jana Dedecius MartochováŽabyDEDEC10 km
224Marek DedeciusPupciDEDEC10 km
226Petra ŠnapkováRobyPetra10 km
232Martin HolišPupciBěžecký areál Pustevny10 km
St. č.Jméno a příjmeníKategorieTým/přezdívka/městoTrasaStatus

Share Button