komentáře 2016

Toto jste o nás napsali v roce 2016

Share Button

33 thoughts on “komentáře 2016

 1. Ahoj,
  díky všem za SUPER závod. Je moc fajn, zúčastnit se podobné akce.
  Smekám před vámi a ještě jednou DÍKY !!! :o)

  Tož zas za rok :o)
  Kalda

 2. ahoj,
  závod se mi moc líbil sice v tom ukrutném vedru to byl masakr. Na těch 20km jsem to trochu podcenil s vodou ale občerstvovačky byly vždy potěšující ikdyž tuším na poslední byla jen vincentka, trošku mě zamrzelo že nebyla i obyčejná voda 🙂 Co se týká organizace tak si myslím že vše bylo moc dobře uděláno znažení trasy mi také problém nedělal. Seběhy v lesních cestičkách byly super. Takže organizatorům patří velké díky a za rok opět na startu 🙂

  Pokud by to šlo byly by fajn i pamětní medaile po vykonu dvacítkářů i kratších tratí 🙂
  ať se Vám daří.
  Kuba

 3. Ahoj! Skvělý závod, skvělá organizace – značení trasy, informace, tombola, atmosféra. Co bych uvítala? Možná jednu občerstvovací stanici navíc v tom vedru – např. na Javorníku 🙂 stačila by holá voda – na polití, cokoliv … jinak krása, zkusím více naběhat a příští rok tu „kruťárnu“ zkusím znovu! 🙂 už jen pro tu atmosféru, prostředí a srdce, které jste do toho jako pořadatelé dali 🙂
  Díky. Monika

 4. Hej chlapi ,když už děláte běh za 250kc ,musí to mít úroveň,cipy musí šlapat,ne že tam budem čekat na každé pipacce,a hlavně značení,nejsem typ ,co by měl problém zaplatit ,ale ,když už se člověk umístí,mel by něco dostat,aspon tu medajli nebo pohárek a ne že ceny budou v tombole,to nemá zadny smysl,asi mě odsoudite ,ale aspoň mám koule na to ,abych vás lépe nasměroval pro další ročníky,klidne vám další rok pomuzu organizačně,ale takhle to dělat nejde,to nemá pro další rok budoucnost

  1. Díky za ty koule :o) , ale neni třeba směřovat. Náš směr je jasně daný už od loňska a rozhodně se měnit nebude. Pokud je to pro Tebe celé o té medaili a ceně pro vítěze, musíš příště jinam. Díky!

 5. Dobrý den,

  Veřovický lesoběh je nejkrásnější závod který jsem běžel. Včera jsem běžel podruhé a také manželka běžela. Atmosféra je nádherná a hlavně rodinný přístu je perfektní. Věřím, že naše děti Anežka 2.5roku a František 8měsicú zachvíli také poběží:-)

  Včera jsem si vyzkoušel 5km trať, protože od zimy jsem se potýkal se zdravotními problémy a nebylo možné trénovat. Jsme opravdu potěšeni a maximálně si úžívám vaše traily. Druhá část tratě po seběhu byla famózní.

  Děkuji Vám za úžasnou organizaci a perfektní jídlo.

  Tím že jsem měl běžet 20km a až na startu jsme se přehlásil na 5km trať tak čip mi zaznamenal start od 10:00 a proto v cili jak jsem doběhl mám čast o 30min delší.
  Posílám odkaz na moje hodinky.
  adambabjak’s 0:38 h Running Move
  http://www.movescount.com/moves/move111199703#.V29i4EedsNU.email

  Prosím Vás nechci nic měnit nechejte vysledkovou lisinu jak je nic neměňte. Jen do budoucna je potřebné dát si pozor když někdo změní trať.

  Ještě jednou Vám děkuji a příští rok se zase vydíme rodinka Babjakova z Trenčína 🙂

  1. Ahoj,
   díky za pozitivní zprávu. Omlouváme se za ten čas, bylo toho moc a nestihli jsme upravit….
   Až bude chvilka, na časy se podíváme a pravděpodobně zašleme i medaili :o)

   1. Ahoj Zdeňku,

    Nic se neděje hlavní bylo si to úžít a být chvilku s kamarády a s rodinkou.
    Neuvěřitelný gurmánský zážitek byl taky v cíli.
    Prosím tě udržte si tuto „pankáčskou“ atmosféru :-). Neposlouchejte bručouny které zajímají pouze výkony a ceny a zapomínají na zábavu.

    Hodně zdaru a o rok sa vydíme bratia 🙂

 6. Ahoj,
  hezký závod, vyšlo i počasí (v lese i na louce v cíli bylo příjemně). Traily po lesních pěšínách neměly chybu (nejhezčí pramen Jičínky – sedlo pod Kamenárkou). Seběhy jsem si užíval tak, až jsem minul odbočku cca 3km před cílem. Bohužel jsem stáhl dva další běžce za mnou a trochu jsme bloudili. Dámu jsem připravil o 1.místo na 20km, ale i tak skončila na hezkém 4.místě.
  A pozor na klíšťata! Dnes ráno jsem na sobě jedno objevil.
  Velké díky pořadatelům za zorganizování závodu, muselo to stát opravdu velké úsilí.
  Těším se další ročníky VL,
  Laďa

  1. Ne Dámu ale Robu jsem připravil o hezké umístění .
   Laďa

   1. Ty dravče! Tak hlavně, že to bylo jen o umístění !!! :o)

 7. Vanda: „Ten lesoběh je úžasný. Příští rok běžím znovu.“
  Linda: „Ten lesoběh je boží. Mami, vymysli taky něco takového. Zdenek je borec.“
  Já v duchu: „To nevím. Atmosféra, Veřovice a srdečný přístup pořadatelů, to se jinde asi nedá… Tak příští rok…“:)

 8. Já jsem také moc nadšená,moc se mi vše líbilo ,trať opravdu krásná ,žádnej asfalt (téměř) na desítce teda . Strašně jsem se těšila v tom vedru na Javorník na občerstvovačku . Ale ono nic. Než jsem doběhla na Javorník a proto,že jsem běžela mezi posledními,voda z petek na mě nezbyla. V tom vedru to byl mazec. Přimlouvala bych se za lepší občerstvovačky. Moje chyba byla,že se mi nechtělo tahat batoh s vakem a ledvinku s vodou jsem nechala v autě ,jsem slyšela na startu,že vody bude dost. Tři týdny jsem neběhala k vůli zákazu od lékařů a tak jsem ani nevěděla,jak je to tom horku drsné a jsem si myslela,že to bude v pohodě. A nebylo…. Taky bylo bezva to vařené koleno (ňam ňam) ,jsem děsnej alergik a nemůžu zelí ani mouku ani mléko ani koření a tak většinou na závodech trpím hlady a tak jsem ráda,že nebyl guláš,ale koleno,doufám,že příští rok bude zas. Děkuji moc za krásný závod.

  1. Katko, děkujeme za pochvalu i kritiku :o) K té občerstvovačce bych napsal …. http://lesobeh2016.cz/2016/06/18/rekonstrukce-d1-se-blizi-k-cili/
   První občerstvovačka byla na cca 8. kilometru (pod Kamenárkou). Ty petky dostali pořadatelé pro sebe, a protože jim vás bylo líto, tak sušili sami a leli to do vás :o) Hodně nás to mrzí, že jsme na to několikrát upozorňovali a počasí si o to taky říkalo, ale s flaškou nebo vakem vás bylo opravdu po skromnu. Naše obrovská chyba byla ta vincentka na trase 20km. To se přiznáváme, že došlo k velkému omylu. Dva stejné barely – jeden v cíli a jeden na občerstvení – z venku vypadaly stejně. Zaměnili jsme je…. no… stalo se.
   Tak aspoň to koleno. Ženská a dá si s chutí koleno…. musíš přijet příště znovu a vydržet déle :o) Byly i další lahůdky.

 9. Ahoj,

  chceme oba pochválit jednu z nejhezčích sportovně-kulturních akcí, které jsme se měli tu čest zúčastnit.
  Krásná trasa, perfektní organizace, usměvaví pořadatelé. DĚKUJEME!!
  Příští rok zase na viděnou a pokud se vám podaří udržet přátelskou a uvolněnou atmosféru celé akce, tak to bude jen ku prospěchu!

  THX!

 10. Tak s Vincentkou jste mě dokonale pobavili 😀 upřímně, já ji miluju, ale po včerejším 12. km ji nějakou dobu vidět nechci. Každopádně moc hezké přiznání, to se jen tak nevidí 🙂 držím palce ať tam stojí příští rok správný barel, možná pak i ten můj doběh do cíle bude trochu více estetičtější :)) Jinak moc fajn atmosféra, super značení trati i ochotní dobrovolníci. Děkuji a za rok naviděnou! M.

 11. Ahoj všem,
  skvělá akce, málo se píše o tom, že atmosféru zpříjemnila také cimbálovka, díky i jim 🙂
  Jinak Adamovi samozřejmě patří 1. místo. na 5km. Pamatuji se, když mě předehnal kousek před cílem. Měl jsem však za to, že je to asi někdo z jiné kategorie… Také díky jeho upozornění jsem nesešel z vyznačené trasy. V únavě z horka, bych totiž k cíli málem pokračoval po asfaltce, což by mě nejspíše dovedlo k diskvalifikaci. Tomu říkám fair play a díky za to 🙂

  1. … my tomu říkáme Lesoběh :o)
   Ale význam je vlastně stejný….

 12. Ahoj.
  Přidávám se k poděkování za celou parádní akci s až happeningovým vyzněním – od nápaditých a vtipných webových stránek, přes závodní proběhnutí se krásným prostředím, až po všechno to organizační zajištění a zázemí (opět bych vyzdvihl um tvůrkyň koláčků, buchet a kyselice). A speciálně děkuji za ponechání ve výsledkové listině po seběhnutí z trati a opětovném se napojení (prudký sešup – až chůze na cca 17,6 km mírně vlevo až na asfaltku, po ní pak mírně do kopce až k označené trati). Tady malá poznámka – v sluncem prozářené světlé zeleni žluté značení někdy nevynikalo. Jinak, Vincentka skvělá a pro ty závodněji založené, Zbyňo, medaile krásná, jedinečný originál.

 13. Ahoj
  Já jsem málem umřel na té 20, ale už v cíli jsem si řekl, že to dám příště znovu. Až po seběh na asfalt to bylo jakž takž, ale potom mžitky, nohy jak z vosku. To horko, i když jsem měl vody dost, mě dostalo. Čas byl letos o 26 minut horší, než loni, já už to málem vzdal.
  Zaběhnu si to ještě při lepším počasí, jen tak pro sebe…
  Jinak věci kolem, atmosféra, přístup, pohoda, to všechno klaplo. Dokonce jsem vyhrál buzolu, což je mi k ničemu, ale potěší, loni jsem tam seděl do konce tomboly a byl asi jeden ze dvou lidí, na které nic nevyšlo 🙂

 14. Ahoj,

  tento závod byl můj první! O to byl asi zážitek silnější :-). Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila a dokonce se svým synem na kterého jsem moc hrdá. Běželi jsme oba 5km trať, ale možná časem si troufneme na něco delšího … říkám časem, protože to budu muset ještě hoooodně trénovat :-).
  Vzhledem k počasí a terénu, který jsem úplně nezvládla … je zázrak, že jsem doběhla do cíle a čas asi vůbec neřeším … je tragický :-). Atmosféra, lidé, vše kolem bylo super!

 15. Chtěli bychom tímto poděkovat organizátorům a všem dobrovolníkům za úžasný závod. Atmosféra byla parádní, trasa neměla chybu a navíc ty vynikající buchty a sušenky (když jsme u těch sušenek, tak by mě moc potěšilo, kdybyste zveřejnili jejich recept, protože byly opravdu delikátní :-D).
  Souhlasíme s tím, že pozvat cimbálovku byl velmi dobrý nápad, protože dodala celému závodu rodinný nádech.
  Počasí je počasí, to ovlivnit nejde, takže jsme si aspoň vyzkoušeli extrémnější verzi tohoto závodu a za rok to pro všechny závodníky bude určitě hračka i v tropických teplotách 😉
  Přejeme hodně štěstí při organizaci dalších Lesoběhů a aspoň takovou účast, jako byla na letošním ročníku!

 16. Ahoj, nazdar,
  ..jen malá z organizačních – každý kdo se někdy pokusil /a nepokosil se z toho/ uspořádat akci podobného charakteru, ať už menších či větších rozměrů, a oběhal ty povinná kolečka s žádostmi o povolení, o svolení, o ohlášení, o podpisy, o kačky, o sponzory, o vjezdy, o ceny a o dalších asi sedmdesát „o“ a dopadla by tak, jak dopadla uplynulá sobota, tak musí dát palce hore všem, kteří se podíleli od poslední kuchtičky po prvního regulovčíka..jááj ono to fakt nejde si jen něco vymyslet, nechat vybrat startovné, podplatit Míkovou s počasím a užívat si slávy a obliby!!..klobouček dolů, že si kluci a holky pořadatelští stále jedou svojí lajnu!!..
  ..přeji rychlou regeneraci všem účastníkům a pořadatelům a díky díky..Iggy Pop

 17. Děkuji všem organizátorům na čele se Zdenkem, za opravdu skvělou akci, těžko si představit kolik stojí úsilí toto organizačně zvládnou. Udržte to ve stejném duchu i do budoucna, opravdu to má kouzlo a atmosféru. Za sebe mohu říct doběhl jsem slušně prošitej a nebýt dobráku na odbočkách od kterých jsem vysomroval vodu tak nevím nevím… Borec co dal 20 km v tom počasí za 1:30 má můj obdiv. Takže za rok na startu.

 18. Chtěla bych za naší rodinku taky moc poděkovat za pěknou sobotu, super akci a velké díky všem, kdo se podílel na organizaci skvělé akce, a největší dík patří tobě „ZDEŇKU“. Jsem ráda, že jsme to všichni „dali v „pohodě“, všem velká poklona za to, že doběhli v tom vedru, aspoň tedy naším dětem stouplo sebevědomí, že na 5km doběhli do cíle dříve než jejich máma, jejich mámě zase kleslo sebevědomí, že byla horší než jejich děti :o)) ale příští rok to snad napravím. Jsme pyšní na to, že jsme mohli být u nultého i prvního ročníku a na druhý ročník už se moc těšíme :o)))) Jo, a není to jenom o vítězství a cenách (i když koloběžka by se hodila :o)), ale jde o to strávit supr sobotu se supr lidmi, děti se skvěle bavily při hrách, vytváření a dokonce měli i zbytek síly si proběhnout trať připravenou pro ty nejmenší :o)) A na závěr bych chtěla říct, že slova na zadní straně medaile (které jsou mimochodem nááádhernéé a originááální) nelžou – „běh, terén, euforie, vyčerpání, energie, zážitek, pot, souznění, naplnění, les, krásný, divočina, kamarádi, úsměv, ticho, odměna, svět, jedinečny“- to vše jsme v sobotu zažili……..

  1. Díky, díky, ale to né já, to Vincent je největší hvězda :o)

 19. Ahojte:-) chceme sa veľmi pekne poďakovať všetkým ktorí pre nas pripravili opat skvely lesobeh..! Veľmi si vážime prácu každého, hlboko sa sklaname..! Udržujte si prosim tu rodinnú atmosféru, vzdy sa radi vrátime..!;-) Sona&Tomas z BB

 20. Díky za parádní sobotní závod.

  Loni to kvůli služební cestě nevyšlo, jsem tudíž rád že letos už to klaplo…
  A za rok určitě naviděnou!

  Zdeněk

Comments are closed.