komentáře 2017

Zde budeme rádi za vaše připomínky, chválu, kritiku, či opilecký verš.

… jenom žádné zbytečné spamy!

 Nejnovější kometáře na konci stránky…

Share Button

15 thoughts on “komentáře 2017

 1. Perfektně připravený závod a skvělá domácí atmosféra.Dekuji všem co se na něm podíleli.Bohata byla tombola a dobrá zelňačka.Jeste jednou díky.

 2. Pro mě to byl úplně první běžecký závod, s běháním teprve začínám a v kategorii Pupci jsem myslím byl opravdu jediným opravdovým „pupkem“. 🙂 Při tom stoupání do kopce jsem, přiznám se, měl krizi, ale nezastavil se, doběhl to a byl to nakonec skvělý pocit doběhnout do cíle. Je to pro mě inspirace pokračovat v běhání dál, zlepšit se, nabrat kondici a příští rok se milerád na Lesoběhu ukážu zas, organizace byla skvělá a prostředí nádherné. Díky za to!

 3. Moc dík za opět skvělý závod! Perfektní organizace, trať, koláčky, zelňačka, zmrzlina, živá hudba, tombola … atd … atd … Každopádně úplně nejvíc: OBROVSKÝ PALEC NAHORU TOMU, kdo přišel i s nápadem udělat tak skvělé zázemí pro děti! Za to klobouk dolů a velké dík! Pískoviště? Bezkonkurenční! 🙂 Voda, hry, hračky, celkově vše TOP! Díky díky ! Opravdu se klaním A těšíme se zas! 🙂 Kristina

 4. Úžasný závod v překrásné přírodě. Perfektní organizace a super lidi. Jsem plná dojmů a už se těším na příští rok. 20km trať byla sakra náročná…mnohdy zkouška nejen nohou ale i hlavy. Užila jsem si to nejen ja, ale i manžel se synem, kteří se bavili doprovodnými atrakcemi na hřišti a krásně jim uteklo čekání na mě. Takže VELKÉ DÍKY a jsem moc ráda, že jsem olomoucký půlmaratón vyměnila za tuto komorní, ale neuvěřitelnou akci.

 5. Krásná příroda, pěkný závod, výborná atmosféra…
  Linda: „To není možné, že jsem vyhrála!“
  Já: „Je to možné, jsi borec. Přece sis to celý rok přála:)!“
  Vanda: „Lesoběh je nejlepší závod!“
  Já: „Jj, bylo to fajn, těším se za rok. Budu trénovat:)“
  Díky pořadatelům a všem okolo za pěkný den!

 6. Ahoj,
  Chtěla bych moc pochválit všechny pořadalele za letošní lesoběh a poděkovat za krásný zážitek! Náročná, ale móóóc pěkná trať, perfektně označená a „ošéfovaná“! Super zázemí závodu.
  Taky se chci ještě jednou omluvit, že jsem nechtěně způsobila zmatek při vyhlašování. Netušila jsem, že se na bednu dostanou hned dvě Jany Mi(y)naříkové na různých tratích a z různých kategorií.
  Takže děkuji, omlouvám se a přeji jestě mnoho dalších úspěšných ročníků lesoběhu!

 7. Zdravím…
  Moc jsme si závody užili. Výborná atmosféra, zázemí úžasné, dostatek prostoru pro malé děti, hudba, jídlo, občerstvení, tombola…. No a samozřejmě terén – skvělý… Prostě PARÁDA.
  Budeme se těšit zase na další akci. Doufám, že již brzy…
  Byli jsme tak nabuzení, že jsme si v neděli dali Libotínský okruh – cca 7 km a začíná se nám tento styl běhu moc líbit… :-).

 8. Neběžela jsem, byla jsem jako doprovod, takže tratě nemůžu hodnotit. Ale ta zmrzlina v tom horku byla TOP. Lepší jsem dlouho neměla.

 9. Opět všem palec nahoru………
  Opět vše super…………..
  Medaile nááádherné………..
  Trať suprovní (sice na jednom úseku do kopce bylo méně kyslíku :o))
  ale jinak veliká paráda…..

 10. Zdravím!

  Děkuji za krásný závod. Byl to můj první běžecký závod v horách, takže do kopce jsem si jej dokonale „užila“. Když jsem na startu 10km viděla ty nabušené závodníky, věděla jsem, že budu poslední. Ale nevadí, do příštího ročníku budu trénovat jak to půjde a snad budu pro ostatní rovnocenný soupeř. Jinak organizace, značení, zábava, jídlo, pití,….atd .všechno super a příště chceme s rodinou zůstat do večerních hodin. Ať se Vám daří! 🙂

  1. Ahoj,
   ikdyby jsi byla poslední, stejně jsi vyhrála. Stejně jako my :o)

 11. Díky všem za pěkné vysvědčení :o) Je to motivace pro příště.

 12. Nezbývá, než potřetí smeknout a poděkovat celému organizačnímu týmu za krásnou akci, za všechnu tu práci kolem. Váš Lesoběh má jedinečnou atmosféru, dokonalou péči o běžce, šmrnc, vtip, jste originál. Letos opravdu lesní, skvostné medaile. Snad jen ty napečené dobroty by se mohly nabízet až po závodě. Díky.

 13. Tak co dodat? Běžel jsem již potřetí, pokaždé 20 km a je to už pro mě tradice. Letos mi to ale poprvé hodně chutnalo, osobák lepší o 6 minut…. 🙂
  Veřovky jsou srdcovka, odmala tam chodím a závod? Komorní, lidé jsou si blízko, všechno klaplo. Není to lehké, to ví každý, kdo někdy něco organizoval, ale zdá se mi, že to šlape čím dál lépe.
  No a seznam všemožných funkcí a řemesel v nejnovějším článku, kde se děkuje, mě dostal, dloouho jsem se nad některými smál….
  Takže díky moc a těším se příště opět, pokud zdraví dovolí.
  Nejlepší byly stejně ty děcka, jak pobíhaly ve vodě po hřišti, škoda, že jsem neměl foťák…
  Držte se!!

Comments are closed.