Informace o závodu 2016

25.6.2016 se zase stal sen skutečností…

logo_orezane

Vytrvalostní běžecký závod jednotlivců Veřovickými vrchy na třech volitelných trasách – 5km, 10km, 20km. Jednotlivé trasy startují s půl hodinovým odstupem tak, že se později všichni závodníci potkají a společně dobíhají do cíle. Trasy jsou převážně v terénu na lesních cestách a chodnících. Trasy 10km a 20km vedou přes vrchol Velkého Javorníku. Trasy 5km se účastní i nejmenší startující. V roce 2015 bylo nejmladšímu závodníkovi, (když nepočítáme ty, kteří se nesli), čerstvých 5 let!

Blíže okomentovat náš závod je docela složitý úkol.

Když jsme vloni vymýšleli a plánovali spontánní akci, napsali jsme k ní toto informace-o-zavodu-2015. Docela přesně to odpovídalo našemu původnímu plánu. Nakonce jsme se ale trochu nechali unést a bylo z toho větší „haló“, než jsme si původně mysleli. Nic to ale nemění na tom, že cíl, který jsme si předsevzali byl splněn. A to – zrealizovat setkání lidí v přátelské atmosféře, společně si užít divočiny, pořádně se u toho vyblbnout a unavit a odnést si jen ty nejlepší zážitky, pokud možno v co největším množství.

Letošní první ročník už bude mít jasná pravidla! Pravidlo číslo jedna a to nejdůležitější je, že závod bude stejný jako vloni :o)  Stejný z pohledu naši filozofie – vymyslet toho zase tolik, co se do vás vejde a udělat si ho pro nás společně. Trošku jiný bude ale taky. Navýšili jsme limit startujících na 250. Ten už se dále zvedat nebude ani v příštích ročnících. Myslíme si, že vás bude přesně tolik, že se nám ještě pořád podaří udržet „rodinnou“ atmosféru.

pohoda

Máme v plánu a věřím, že to stihneme, vychytat mouchy ať už byly technického či organizačního směru a tím si ušetřit starostí a více si tu prdel s vámi užít ! Usilovně se na novinkách pracuje a brzo vám je rádi představíme. Ale nic se nemá uspěchat, takže kdo vydrží, ten poběží :o)

Share Button