Výlet s hvězdičkou a skibesky!

Dříve narození určitě pamatují filmy s hvězdičkou. Tak jak jsem můj poslední příspěvek nazval „skipornem“, tak včera to bylo minimálně hned na několik hvězdiček. Asi není co více k tomu dodat a několik fotek mluví za vše.

Je to jako s našim Lesoběhem…. Když si člověk jde zaběhat, zatrénovat, odbýt něco, co bylo v plánu…., nikdy to není tak, jako když vyběhnete a předem nevíte kam. Běžíte, chrochtáte si, nepotřebujete v 12:45 vyzvednout děcka ze školy, 14:15 vyjet na trénink a mezitím ještě uvařit něco na večeři, nepotřebujete…. prostě nic nepotřebujete. Tam se zastavíte a jenom tak čumíte do dálky, tak si lehnete do mechu a počítáte mravece, tam si poskakujete a lovíte ty mravence z gatí. Na Lesoběhu je to tak, že si taky chrochtáte, běžíte, jdete a není potřeba nikam spěchat. Před tím a potom je o vás postaráno a není potřeba nic řešit ani plánovat. Samozřejmě když chcete medaili, tak to rvete co to dá. A pokud jste na tom tak, že i u toho si můžete taky chrochtat a není to zrovna kyslíkovým dluhem, tak to klobouk dolů. Takže vyřiďte i těm, kteří si myslí, že nejsou závodníci a nemají na ty borce co běží pro medaile, že hlavně pro ně je tady Lesoběh. Registrace běží, tak na nic nečekejte a hurá!

Kdy chce, ten si důvod vždycky najde!

A někdy se ani moc nechce. Jako včera. Vůbec se mi nechtělo. A netrvalo to dlouho a říkla jsem si, že jsem přece osel, že jsem chtěl zůstat doma. Ale nezůstal :o)

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *