Máš to už za sebou…

přišlo to tak najednou….

Všem zůčastněným skládám velkou poklonu a obdiv za výdrž, odhodlání a všechno to, co stojí na zadní straně přívěšku Lesoběh2017. Jak toho kovového ve tvaru loňské medaile, který jste si všichni odnesli, tak toho nehmotného, který jsme si prožili. Trochu jsme se otřepali po hektických dnech, týdnech a měsících příprav a už je nám hej.

Všechno to, co jsme si mohli užít by jsme si neužili, nebýt všech sponzorů a partnerů, kterým jednak znovu moc děkujeme a taky se trochu omlouváme za to, že jsme se jim v průběhu závodu moc nevěnovali.

Znovu je to pro nás premiéra a obrovská zodpovědnost vůči vám, nám nedá spočinout. Důležité jsou všechny detaily, které vy ani většinou nevidíte. Takový panáček s panenkou na dveřích kousek od stanoviště časomíry je potom nejlepší kamarád  … že pane časoměřiči :o) A nebylo to pivem, zmrzlinou a kolenem… ani Martinem, ani vepřovým.. že pane kontrolore na trati :o)

Obec Veřovice – stoly a lavice s tanky, finanční bar
Cereabar s.r.o. – zrní v kládě pro každého do tašky i do trati
Open-sport.cz – dvě ceny na čtyřech kolech do tomboly
Lesy ČR – vyasfaltování tašich běžeckých oválů
Tobisport – světlo v tunelu všech běhuchtivých, spřízněná duše a pořadatel běhu z druhé strany kopca
STK Tajga – finanční dar
Novogear technologies – finanční dar
Turcomm truck servis – finanční dar
rodinné centrum Provázek – zábava pro děti
Grafio – proletář vytlačený
Retigo – finanční dar
Matuš trade – finanční dar
Sport Radomila Bryknarová – ceny do tomboly
QTK – jakýsik seschlý pytel pro všechny chlapy aj ženské
Dolní dvůr – trocha teho nastrůhaného kyslého zela s očůzeným masem naředěným mastnů vodů
Konkys – banerový reklamič a číslotisk
Alve – žebře jak sviňa na konec
Cykloart – flašky volty aj ty volty
Hartl kovo – finanční dar
Šmajstrlův mlýn – extrudovaný pohankový materiál na zateplení
Modulrent – kemping jak v lesu
Svět běhu – mediální potvora
Veterina Nový Jičín – ošetření vystresované zvěře v lese po proběhnutí Standy Najverta
Fonsil – utrhnutí té první medaile
Slévárna Slováček – nařízkování a namnožení medailí
Laďa Štěpán – kolenovařič, Martin Koleno – vlesehlídač, Jaroslav Tománek – kolenomíchač, Lesky – autoladič, Petr Sopuch – vlesepípač, Lenka Vašková – vlesepípačka, Jaroslava Tománková – vlesuhled, Ondra Brož – ilegální lesočep, Hundy – nutriční lesopípač, Dubar – vodní lesopípač, Michal Novák – otevřený sportovní lesohled, Kristýna Baletková – traťová předbrodsměrka, Věra Popová – traťová ubrodsměrka, Lukáš Koleno – podbukopředkalužní ukazovač, Bošek – sakrální lesohled, Romana Štěpánová – závodní kantýna, Dominika Bublíková – cisterna na trati, Libor Bublík – lesopípač, Michal Galia – vlesuhled, Petr Pop – vlesuhled, Robin Pop – vlesuhled, Jakub Křístek – zcestyodbočovač, Tomáš Duda, zcestyodbočovač, Ilona Šabová – nacestěsměrovka, Daniela Goldová – kyselá nalévačka, Hanka Křížková – kyselá naběračka, Marcela Hyvnarová – Elisabeth Bufettová, David Maceček – pivní pumpař a sklomyč, Andrea Macečková – kofolotočna a sklomyčka, Eva Hrivňáková a Šárka Kociánová – koláčobal a medailověštce, Petra Popová – kládokšeft, Lukáš Sazovský – metanový čas, Michal Klopec – motovozič, Radek Nakoukal – hudbypouštěč, Šabis a Šmahla – kalužostříkači a kládopřeskakovači, Dominik Bartoň – časomrazič, Tomáš Pop – kládomíříč lesní, Liba a Karolina Kociánovy – zašatnou schovávačky, Šárka Jadvidžákova a Martina Popová – široká a bystrozraká nazačátku, Šárka Romanovská – ranhojič a cíločerstvič, Eva Nováková – diplomovaný pisálek, …. a všeci ostatní

 

 

Share Button

2 thoughts on “Máš to už za sebou…

  1. Dobrý den,
    já tedy ještě neběžel, ale letos jsem se chystal a těšil, že si jej zaběhnu. Jen nechápu, jestli je jediným důvodem vlažně se plnící startovní listina?? Je ještě čtvrt roku do startu. Je to tím, že závodů je dnes hodně, a je to dáno hlavně tím, že máte výši startovného po celou dobu registrace stejnou a bez žádné podmínky. Pokud to tak je tak proč bych se registroval tak dlouho předem? Pokud by bylo startovné teď 300 Kč za dva měsíce 350 – 400 Kč a v den závodu 500 Kč, tak mám motivaci se registrovat dříve. Taky teď pořádáme závod, registrace běží už asi měsíc a půl a lidi se hlásí stejně až tento poslední týden.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *