Povinná výbava

Píšete, voláte a ptáte se na hůlky, batohy, navigace a další zbytečnosti pro běžce. Nevíte, že Tonda Krupička běhá jenom v trenclích?

Předpokládáme, že nejste ani Tonda, ani Tonča, takže si vemte s sebou vše, co potřebujete aby jste vydrženi plížit se v horku do kopce až to roztrhání těla. A jestli věříte, že horku a žízni utečete, tak nevěřte. Hůlky nám nevadí, pokud s nimi nebudete píchat do zadku ty před vámi, nebo se odrážet od těch za vámi. Navigaci vám jako každý rok rozvěsíme kolem tratí a posbíráme hned, jak se z toho všeho vyspíme. Takže kouzelné skříňky nechte klidně doma. Ale kdo věří více vrabci v hrsti, než holubu na stromě, tak ať ty krámy tahá s sebou :o) Dvě věci ale určitě důrazně doporučujeme. Sice jste všichni slavnostně přísahali na holý pupek, že běžíte na vlastní riziko, ale až vás sveze jelen Větrník, nebo změříte síly s nějakým prasetem na trase,  bude dobré mit u sebe přístroj pana Bella. Né všude  jsme sice stačili natáhnout dráty, ale vzhledem k tomu, že máme tři operátory a hromadu kamarádů kolem sebe, někdo se určitě někam dovolá. Druhá důležitá věc je voda. Pokud nejste odborníky na hledání životodárné tekutiny v hlízách pod zemským povrchem, rozhodně vemte s sebou pořádný měch naplněný až po okraj. Úplně stejně jako v minulých ročnících bude pro trasu 10 km a 20 km první plnohodnotná občerstvovací stanice na 8 kilometru! Opravdu na OSMÉM kilometru. Stejně jako vloni nám vás bude sice líto, ale nemá smysl si stěžovat, že voda nebyla tam, kde být neměla. Cca na 16. km pro trasu 20km bude ještě voda a ionťák

Další dotaz…. místo startu pro všechny trasy je stejné – fotbalový areál Veřovice viz. http://lesobeh2016.cz/propouice-zavodu-2017/
K dispozici budou prostorné šatny, sprchy i hlídaná úschovna věcí.

Je pamatováno i na ty nejmenší a nejnáročnější, rozhodně je vezměte s sebou – dovednostní soutěže, doufejme, že velké netradiční pískoviště, tvoření pro děti, závod pro nejmenší, domácí točená zmrzlina, smoothie nápoje, dorty, domácí pečivo, vepřová kolena, ledové i vařící kafe :o)  spousta dalších nesmyslů….

No a ceny … opět budou řešeny tombolou pro všechny, kteří se v limitu dostanou do cíle. A co v té tombole bude? Nemáme odvahu ani zveřejnit. Máme ještě hóóódně práce a nestihneme odpovědět na vlnu dotazů, která by asi vznikla po zveřejnění. Nechejte se překvapit a veřte, že toto na Lesoběhu ještě nebylo :o)

Takže shrnutí toho co s sebou na trasu:
vodarozhodně ano, množství podle svého uvážení, objednali jsme horko!
mobilní telefon – určitě ano, pokud nemáte, máte naše sympatie a teď už nepořizujte :o)
hůlky a jiné pomůcky – nevadí nám, pokud se do toho nelije benzín, nebo nafta a nějak vás nezvýhodňuje oproti Tondovi.

 

 

 

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *