No fákt už to nejde!

Registrace byla ukončena a za týden je to tu. Nezapomeňte na platbu startovného, protože jen tak se vám vygeneruje startovní číslo. Bez něho si létajte jak chcete a kde chcete, ale nic od nás za týden nečekejte :o)

Prosíme všechny, kteří svoje přesvědčení dotáhnou příští sobotu až ke stolečku s názvem prezentace, aby si pamatovali svoje startovní číslo. Hodně z vás si už z minulých ročníků podle cílového šklebu pamatujeme, ale ….. někdo běhá v těsných pětačtyřicítkách, někdo běhá s plnýma trojkama a někdo za veselýma šestnáctkama…. ale moc nám pomůžete, když budete znát a my nebudeme dlouze hledat. Urychlíme tak prezentaci a vy můžete běžet zase třeba za chlazenou desítkou.

Dnes jsme začali znovu kontrolovat trasy. Počítejte s tím, že název našeho závodu má svůj význam. Nečekejte tedy zádné upravené dálnice a naopak čekejte, že možná budete muset sem tam přeskočit spadlý strom, podlézt větev, nebo prokličkovat mezi kapradím. Pod odkazem trasy najdete aktualizované odkazy na mapy.cz, kde jsou zahrnuty oproti loňskému roku změněný prostor start/cíl a začátek a konec trasy. Když to pečlivě nenastudujete, určitě se neztratíte. Trasy jsou úplně stejné, pouze se o kousek posunula poloha start/cíl. Pro někoho bude možná bonus to, že ta třešnička na závěr v podobě lezeckého zakončení všech tras, vás čeká tentokrát na začátku a do cíle už doběhnete z kopce.polom

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *