Čas se krátí…. Vigyázat, Uwaga, 警告

Zítra je poslední šance přihlásit se …. Ti, kteří ještě čekají s platbou startovného, nečekejte. Zítra uzavíráme registraci a 7 dnů k tomu pro platbu znamená, že 22.6. ze startovní listiny nenávratně zmizí všichni s „červeným křížkem“ a zůstanou jen ti se zeleným háčkem.

Museli jsme docela zahýbat s limity na jednotlivých trasách a zbývá několik posledních míst.

Ještě informace k platbě pro zahraniční účastníky ….
Variabilní symbol:      obdrželi jste v mailu po odeslání registrace/kapott e-mail után küldő regisztrációs
Číslo účtu:             2400925706/2010
IBAN:                   CZ8920100000002400925706
BIC/SWIFT:              FIOBCZPPXXX

Pro platbu zadejte cílovou částku výše startovného a banka by vám měla přepočítat co je potřeba, aby dorazilo tolik, kolik má.
Pro cizince, kteří nemohou zadat koncovou platbu v CZK – zkontrolujte složku SPAM ve Vaší poště – máte tam naše odpovědi na Vaše otázky. Bohužel máme trochu obavy Vám telefonovat a zkoušet to na Vás například maďarsky :o)

Fizetési, adja meg az előirányzott összeg felett a belépési díjat és a bank akkor kell újraszámolni, mire van szükség, hogy megérkeztek, mint amennyire kellene. A külföldiek, akik nem léphetnek be a terminál fizetés CZK – ellenőrizze a spam mappáját e-mail – ott van a választ a kérdéseire. Sajnos, kevés gond csinál, és próbálja ki Ön, mint Magyarországon: o) Ez egy automatikusan lefordított szöveget hibák bocsánatot.

Share Button

2 thoughts on “Čas se krátí…. Vigyázat, Uwaga, 警告

    1. Dobrý den,
      myslím, že už jsme spolu mluvili a že už jste to stihla, ale pro jistotu…. ano dnes do pulnoci ještě ano. …teda pokud vás nepředběhne pár lidí a nenaplní konečný limit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *